HAKKIMIZDA

 " AYİNESİ İŞ'TİR KİŞİNİN LAFA BAKILMAZ "

Mekanik, ısı ve hidrodinamik mühendisliği sektöründe 27 yıldır faaliyet gösteren firmamız,1999 yılında Türkiye’de ilk defa Zodiac Prefabrik yüzme havuzu montajı ile ilerlediği kulvarda Patenti kendimize ait çelik havuz paneli imalatıyla ilklere imza atmaya devam etmektedir.
 
" Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz" atasözümüz uyarınca, Sizlere “Sınırsız Ölçü ve şekilde” prefabrik havuz taahhütlerimiz konusunda bu web sitemiz vasıtasıyla bilgi vermek istedik.
 
Havuz duvarlarını oluşturan panellerimizin üretildiği İstanbul’daki fabrikamızda bulunan makine parkı ve prosesler, son teknoloji harikası işleme tezgahlarıyla donatılmıştır.
Çelik panellerimiz, galvaniz çelik saclardan, tüm kesim işleme ve büküm vb gibi işlemlerle 0,2 mm hassasiyetle, Nümerik kontrollü bilgisayarlı tezgahlarda üretilmektedir.
 
Patent özelliğinin de açıklandığı patent belgelerimiz, kendimize özgün çalışmalarımızın simgelerinden biridir.
 
Klasik konvensiyonel betonarme yüzme havuzları ile Prefabrik Liner kaplamalı yüzme havuzları arasındaki farklılıkları Neden Prefabrik Havuz ? kısmında sizler için özetledik.
 
Tamamen bize ait bazı referanslarımızın yapım tekniklerini, referans resimlerimizin içinde ayrıntılı bir şekilde izleyebilirsiniz

Bunun yanı sıra geniş ürün yelpazemiz ile hizmet vermeye devam ediyoruz. Tüm ürünlerimiz ile ilgili bilgi ve fotoğrafları "ürünlerimiz" sayfasından inceleyebilirsiniz.
 
Web sitemizi incelemeye ayıracağınız zaman için şimdiden teşekkür eder, Yüzme havuzu ile ilgili tüm gereksinimleriniz konusunda sizlere teklif vermekten onur duyacağımızı bilmenizi isteriz.

İletişim Bilgileri

 

 

Liman Mah. Atatürk bulvarı 38. Sok.

 No:2 Daire:10 07130 Konyaaltı/ ANTALYA

Tel : +90 242 228 79 59

E-mail : info@sistemhavuz.com

0555 599 90 02

 

Güvenlik Kodunu Göremiyorsanız Sayfayı Yenileyiniz...