AQUAPARK

"Sınırsız ölçü ve şekilde" ister tek bir su kaydırağı, isterseniz sizi ve müşterilerinizi çoşturacak dalga havuzu, sörf havuzu, çılgın ve tembel nehirler yada birbirleri ile ilişkili karmaşık su kaydırakları projelerinizi yıllardır oluşturduğumuz birikim ve müşteri portföyü ile üstleniyoruz. Projelerinizin oluşturulma aşamasından montaj ve işletmeye açılma aşamasına kadar işindeki tecrübeyi biriktiren ekibimiz size her konuda yardımcı olacaklardır.

Proje bütçenizi aşmadan en uygun seçeneklerin belirleneceği ve en aktif kullanımı göz önünde tutan ekibimiz sizin ve müşterilerinizin memnuniyeti için uğraş vereceklerdir.

Projelerimizde sektörümüzdeki gelişmeleri takip ederek en yeni projeleri Türkiye'ye kazandırmanın gururunu yaşamaktayız bu anlayış ile yurt içinde ve dışında onlarca Otel, Turistik tesis, Site, Villa, Eğitim havuzları ve Aquaparklar yapmış bulunmaktayız.

TSE tarafından belirtilmiş standartlar ve kanuni zorunluluklar dâhilinde hayal ettiğiniz tüm su aktivitelerini sizin için oluşturmaktayız.

AQUAPARK
AQUAPARK
AQUAPARK
AQUAPARK
AQUAPARK
AQUAPARK
AQUAPARK
AQUAPARK

Diğer Ürünlerimiz

İletişim Bilgileri

Düzlerçamı Karaman Mah. 6804 Sok.

Ayışığı Villaları No:21 Villa F1 07190 Döşemealtı/ ANTALYA

Tel : +90 242 228 79 59

Fax : +90 242 228 79 58

E-mail : info@sistemhavuz.com

0555 599 90 02

 

Güvenlik Kodunu Göremiyorsanız Sayfayı Yenileyiniz...