HAMAM - SAUNA

Türk hamamı: Tarihimizde önemli bir yere sahip olan Türk hamamları, günümüzde de sadece bir yıkanma yeri olarak değil, kültürel ve turistik birer tesis olarak önemlerini sürdürmektedir. İster kendinize özel ister ticari amaçlı istediğiniz ölçülerde Türk hamamı projelerini gerçekleştiriyoruz.

Sauna: Yüksek sıcaklıkta ve nem oranında bir ortam sağlayan Finlandiya kökenli ahşap yapılardır. Özellikle sağlık açısından çok tercih edilirler.; Fazla yağların eritilmesini sağlar, zayıflatıcı etkisi vardır, vücudu toksinlerden ve ölü hücrelerden terleme yoluyla arındırır, kasları yumuşatıp gevşetir, böylece günlük yaşantınızdaki stresi ve beyin yorgunluğunu azaltır, kas ve eklem ağrılarında tedaviye yardımcı olur, uyku bozukluğu, gerginlik gibi depresif sorunların giderilmesine katkı sağlar, düzenli sauna kullanımı kireçlenme, romatizma, selülit gibi hastalıkların tedavisinde iyileştirici yönde büyük katkı sağlar.

Buhar odası: Düşük sıcaklıkta çok yüksek nem oranı sağlayan odalardır. Yorulan vücudunuzun dinlenmesi ve tazelenmesi amacıyla tasarlanmıştır. İçerdiği çok yoğun nem sayesinde kas ağrılarınızı azaltır, gözeneklerinizi açar ve toksinlerden arındırır, cildinizi nemlendirir ve buna bağlı canlandırır.

HAMAM - SAUNA
HAMAM - SAUNA
HAMAM - SAUNA
HAMAM - SAUNA
HAMAM - SAUNA
HAMAM - SAUNA
HAMAM - SAUNA
HAMAM - SAUNA
HAMAM - SAUNA
HAMAM - SAUNA
HAMAM - SAUNA
HAMAM - SAUNA

Diğer Ürünlerimiz

İletişim Bilgileri

Düzlerçamı Karaman Mah. 6804 Sok.

Ayışığı Villaları No:21 Villa F1 07190 Döşemealtı/ ANTALYA

Tel : +90 242 228 79 59

Fax : +90 242 228 79 58

E-mail : info@sistemhavuz.com

0555 599 90 02

 

Güvenlik Kodunu Göremiyorsanız Sayfayı Yenileyiniz...