Sizleri en sağlıklı eğitim, spor ve yarış yapılabilecek havuzlar ile geleceğe taşıyoruz.

Eski Yunan ve Roma uygarlıklarında yüzme, askeri eğitimle birlikte temel eğitimin önemli bir parçası olarak görülmekteydi. Eski Yunanlılar zaman zaman yüzme yarışmaları düzenlemişler, Romalılar, hamamlardan ayrı olarak yüzme havuzları yaptırmışlar,  Japonya’da ise okullarda yüzme eğitimini zorunlu kılan imparatorluk fermanı yayınlamış. Tarihten gelen bu yüzme eğitimi ve yarışmaları olimpik havuzların doğuşunu sağlamıştır.

Bu tarihi kültürü günümüz teknolojisi ile üretilmiş havuz ekipmanlarını kullanarak sizlere en sağlıklı eğitim,spor ve yarış yapılabilecek havuzlar ile geleceğe taşıyoruz. Özellikle eğitim spor ve olimpik-yarı olimpik ölçülerde yüzme müsabakalarında kullanılacak havuzlarda standartların kusursuz ve eksiksiz olarak yerine getirilmiş olmasına azami özeni gösteriyoruz.

Olimpik havuz :50 metre uzunluğunda çeşitli yüzme yarışlarının yapıldığı ve su oyunlarının oynandığı yüzme havuzudur. Ulusalve uluslararası yarışmaların yapıldığı bu havuzların ölçüleri standarttır.

Yarı olimpik havuz :25 metre uzunluğunda çeşitli yüzme çalısmalarının yapıldığı ve çoğunlukla ısıtılan yüzme havuzlarıdır.

Teklif, sözleşme, yapım ve teslim gibi tüm aşamalarda, ekibimizin sizin ve müşterilerinizin memnuniyeti için uğraş vereceğinden ve size her konuda yardımcı olacaklarından emin olabilirsiniz.